
Кумедні мордочки Торсiнг Динозаврики Фісіна А.О. Великі наліпки
44 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786175240885
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кумедні мордочки. Динозаврики. Фісіна А.О.
Книжка "Динозаврики" створена для розвитку фантазії вашого малюка. На кожній сторінці запропоновано яскраві ілюстрації диких тварин, які малюк може доповнювати завдяки наліпкам. Змінюючи різні комбінації наліпок, дитина може створювати безліч кумедних мордочок.
Кумедні мордочки Торсiнг Динозаврики Фісіна А.О. Великі наліпки видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786175240885 |
| Возрастная группа | Для дошкольников |
| Год издания | 2022 |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 8 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 24 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Фісіна А.О |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 2+ |
| Краткое описание | Кумедні мордочки. Динозаврики. Фісіна А.О.Книжка "Динозаврики" створена для розвитку фантазії вашого малюка. На кожній с |
| Серия | Кумедні мордочки |
| Тип | Книга з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 165х235 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 44 ₴


