
Професор з пелюшок Торсінг Логічне мислення 2-3 роки
72 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789669399120
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Професор з пелюшок. Логічне мислення. 2-3 роки.
Ця книжка — наочний посібник, завдання якого спрямовані на розвиток логічного мислення у дитини.У процесі гри в неї сформуються перші причинно-наслідкові зв'язки, вона познайомиться із властивостями предметів та навчиться робити логічні висновки. Малюк проявить мовну активність, навчиться робити вибір із двох і більше предметів, також навчиться узагальнювати, вирішувати практичні завдання. А завдяки аплікаціям опанує навички орієтації в просторі.
Професор з пелюшок Торсінг Логічне мислення 2-3 роки видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669399120 |
| Вес | 128 г |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 32 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 29 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Фісіна А.О |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 2-3 роки |
| Год издания | 2023 |
| Краткое описание | Професор з пелюшок. Логічне мислення. 2-3 роки.Ця книжка — наочний посібник, завдання якого спрямовані на розвиток логіч |
| Серия | Професор з пелюшок |
| Тип | Тренажер |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 20х29 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 72 ₴


