
Для малят Торсiнг Грайливі динозаврики. Я наклеюю наліпки. Шипарьова
36 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9786175240014
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Для малят. Грайливі динозаврики. Я наклеюю наліпки. Шипарьова О.В.
Книжка "Грайливі динозаврики" представлена яскравими малюнками та захоплюючими наліпками великого розміру, які дитина власноруч зможе наклеювати без допомоги дорослих. Кожна історія супроводжується невеличкою цікавою розповіддю чи то про грайливих динозавриків, чи то про веселу ферму, чи то про міський транспорт. Яскраві наліпки допоможуть потренувати дрібну моторику, розвинути увагу, уяву, логічне мислення та пам`ять.
Для малят Торсiнг Грайливі динозаврики. Я наклеюю наліпки. Шипарьова видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786175240014 |
| Вес | 43 г |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 4 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 26 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Шипарьова О.В |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 2+ |
| Год издания | 2023 |
| Краткое описание | Для малят. Грайливі динозаврики. Я наклеюю наліпки. Шипарьова О.В.Книжка "Грайливі динозаврики" представлена яскравими м |
| Серия | Для малят |
| Тип | Книга з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 200х260 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 36 ₴


