
Квіти, дерева, кущі. Демонстраційна продукція
195 ₴
- В наличии
- Код: 2255555500866
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Посібник "Квіти, дерева, кущі. Демонстраційні картки" складається з 40 демонстраційних карток. На лицьовій стороні картки містяться мальовані зображення овочів, фруктів і ягід. На зворотному боці представлені добірку цікавих матеріалів: довідковий матеріал, вірші, загадки, скоромовки, прислів'я та приказки. Демонстраційні картки можна використовувати на заняттях у дитячому садку, на уроках навчання грамоті, української мови та природознавства в початковій школі. Для дитячих садків, вихователів груп продовженого дня, вчителів початкових класів та недільних шкіл, батьків.
Квіти, дерева, кущі. Демонстраційна продукція видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 2255555500866 |
| Количество страниц | 40 |
| Размеры | |
| Длина | 21 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Корнєєва О., Давидов Г |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Возраст | дошкiльний |
| Краткое описание | Посібник "Квіти, дерева, кущі. Демонстраційні картки" складається з 40 демонстраційних карток. На лицьовій стороні картк |
| Серия | Нова українська школа |
| Тип | наочнiсть |
| Тип бумаги | Картон |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 195 ₴


