
НУШ Набір карток Лісочок ввічливих звірят Світогляд
87 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 4823076150242
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
НУШ Набір карток Лісочок ввічливих звірят Світогляд.
Набір карток для оформлення інтер'єру класу розроблено за концепцією Нової української школи.
Містить 9 елементів.
НУШ Набір карток Лісочок ввічливих звірят Світогляд видавництва Ранок можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ранок |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 4823076150242 |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Состояние | Новое |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 28 см |
| Ширина | 35 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Без автора |
| Видавництво | Ранок/Світогляд |
| Возраст | 3-8 років |
| Количество страниц | 9 елементів |
| Краткое описание | НУШ Набір карток Лісочок ввічливих звірят Світогляд.Набір карток для оформлення інтер'єру класу розроблено за концепцією |
| Серия | Нова українська школа (НУШ) |
| Тип | Набір для оформлення інтер'єру |
| Тип бумаги | кольорова |
| Тип обкладинки | Пакет п/п |
| Формат, розмір | 275х340 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 87 ₴


