
Комплект плакатів для оформлення дошкільного навчального закладу
440 ₴
- В наличии
- Код: 2000790904265
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комплект плакатів для оформлення дошкільного навчального закладу формату: В2 (500*700 мм)
Список плакатів:
1. Наша група.
2. Чергові.
3. Для турботливих батьків.
4. Дитина має право.
5. Обов’язки дитини.
6. Безпека дитини.
7. Моя країна — Україна.
8. Куточок природи.
Цей набір плакатів допоможе вихователю дитячого садка оформити групу, предоставити наочний матеріал для проведення занять за програмою МОН України.
Комплект плакатів для оформлення дошкільного навчального закладу видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| Размеры | |
| Длина | 50 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| ISBN | 2000790904265 |
| Автор | Косован О, Вітушинська Н |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Возраст | дошкiльний |
| Количество страниц | 8 |
| Краткое описание | Комплект плакатів для оформлення дошкільного навчального закладу формату: В2 (500*700 мм)Список плакатів: 1. Наша група |
| Серия | Оформлення примiщень |
| Тип | набор плакатов |
| Тип бумаги | картон, кольорова |
| Тип обкладинки | ламінована |
| Формат, розмір | В2 (500*700 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 440 ₴


