
Мої перші англійські слова Підручники і посібники Ілюстрований тематичний словник для дітей 4–7 років Частина
135 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789660740853
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мої перші англійські слова. Ілюстрований тематичний словник для дітей 4–7 років. Частина 2
У посібнику подано тематичний ілюстрований словник з комунікативно-орієнтованими вправами. Видання допоможе навчити дітей правильно називати та описувати предмети англійською мовою, а також спілкуватися англійською на елементарному рівні.
- Рекомендовано для використання на заняттях у дошкільних навчальних закладах, 1 класі, а також для роботи батьків з дітьми.
Мої перші англійські слова Підручники і посібники Ілюстрований тематичний словник для дітей 4–7 років Частина 2 видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789660740853 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2022 |
| Количество страниц | 64 |
| Состояние | Новое |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Вітушинська Н., Косован О |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Возраст | 4-7 лет |
| Краткое описание | Мої перші англійські слова. Ілюстрований тематичний словник для дітей 4–7 років. Частина 2У посібнику подано тематичний |
| Тип | Ілюстрований тематичний словник |
| Тип бумаги | кольорова |
| Тип обкладинки | ламінована |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Язык | українська, англійська |
Информация для заказа
- Цена: 135 ₴


