
Фрукти й овочі. Fruit and Vegetables
40 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789662846263
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Книжка "Фрукти й овочі. Fruit and Vegetables" допоможе дитині в ігровій формі вивчити назви овочів і фруктів англійською мовою та потренуватися в написанні англійських друкованих літер. Великі розмальовки та яскраві наліпки зроблять процес навчання простим і захопливим. Для зручності на початку книжки поданий словничок з правильною вимовою всіх слів.
Видання призначене для спільної роботи дітей віком від чотирьох років з батьками.
Фрукти й овочі. Fruit and Vegetables видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789662846263 |
| Вес | 80 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2019 |
| Количество страниц | 12 |
| Состояние | Новое |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Английский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Зінов’єва Л. О |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | для дiтей |
| Краткое описание | Книжка "Фрукти й овочі. Fruit and Vegetables" допоможе дитині в ігровій формі вивчити назви овочів і фруктів англійською |
| Тип | іноземні мови |
| Тип бумаги | кольорова |
| Формат, розмір | 21,3×30,5 см |
| Язык | українська, англійська |
Информация для заказа
- Цена: 40 ₴


