
Легка англійська Школа EASY ENGLISH Посібник для дітей 4-7 років
295 ₴
- В наличии
- Код: 978-966-429-024-8
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Повно-кольорове видання.
Мета цього посібника - у доступній та цікавій формі ознайомити дитину з першими англійськими словами і сталими виразами. У посібнику наведено теми з розвитку усного мовлення дитини починає вивчати англійську. Тут ви знайдете також навчальні ігрові завдання, виконуючи які дитина запам'ятає фрази і слова, здобуде перші навички спілкування англійською.
Купити EASY ENGLISH Легка англійська укр Ви можете в нашому інтернет-магазині "Кнігован".
Легка англійська Школа EASY ENGLISH Посібник для дітей 4-7 років видавництва Школа можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Школа |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-429-024-8 |
| Вес | 500 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 96 |
| Состояние | Новое |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Английский |
| Формат | |
| Длина | 29 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | В. Федієнко, Т. Жирова |
| Видавництво | Школа |
| Возраст | 4-7 років |
| Краткое описание | Повно-кольорове видання.Мета цього посібника - у доступній та цікавій формі ознайомити дитину з першими англійськими сло |
| Тип | Посібник для учня |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | 290 х 205 х 11 мм |
| Язык | українська, англійська |
Информация для заказа
- Цена: 295 ₴


