
Мої перші польські слова. Словник для дітей 4–7 років
140 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789660727830
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
У посібнику "Мої перші польські слова. Словник для дітей 4–7 років" подано тематичний словник з комунікативно-орієнтованими вправами. Видання допоможе навчити дітей правильно називати та описувати предмети польською мовою, а також спілкуватися польською на елементарному рівні. Рекомендовано для використання на заняттях у дошкільних навчальних закладах, 1 класі, а також для роботи батьків з дітьми.
Мої перші польські слова. Словник для дітей 4–7 років видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789660727830 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Словарь |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2017 |
| Количество страниц | 64 |
| Состояние | Новое |
| Тип поверхности бумаги | Матовая |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Польский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Косован А., Витушинская Н., Крушельницкая Н |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Возраст | дошкiльний |
| Краткое описание | У посібнику "Мої перші польські слова. Словник для дітей 4–7 років" подано тематичний словник з комунікативно-орієнтован |
| Тип | Словник |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
Информация для заказа
- Цена: 140 ₴


