Набір складається із 46 карток, серед яких 28 карток із транскрипційними Набір складається із 46 карток, серед яких 28 карток з великими та малими друкованими літерами англійського алфавіту та 18 карток із 36 малюнками (по кілька на кожну букву алфавіту).
"Набір карток: English. Каса букв" містить великі й малі літери англійського алфавіту, а також розділові знаки, за допомогою яких можна скласти не лише назви предметів, зображених на кольорових картках, а й прості речення.
Промовисті дотепні малюнки допоможуть привернути увагу дітей, зацікавити їх, що сприятиме позитивній емоційній атмосфері уроків, урізноманітненню навчальної діяльності, поданню матеріалу в ігровій формі, мимовільному швидкому збагаченню лексичного запасу учнів, розвитку абстрактного мислення.
Картки будуть корисними вчителям для роботи на всіх етапах уроку: для пояснення нового матеріалу, закріплення навчальних досягнень, повторення вивченого.
Картки знадобляться учням для самостійного вивчення букв та утворення слів за малюнками. Вони стануть у пригоді батькам для перевірки знань дітей.
Методично обґрунтованим доповненням є набір «English. Каса транскрипційних знаків», який склада-ється із 46 карток, серед яких 28 карток із транскрипційними знаками та 18 карток із 36 малюнками.
Два комплекти становлять комплекс, об’єднаний одним методичним підходом. Це передбачає можливість із букв скласти всі слова за 72 малюнками та за допомогою транскрипційних знаків утворити до них звукові моделі.
Набір карток: English. Каса букв видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 2255555501160 |
| Вес | 1000 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2019 |
| Количество страниц | 46 |
| Состояние | Новое |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Набір карток |
| Возраст | дошкiльний |
| Серия | Нова українська школа |
| Автор | Вознюк Л |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Тип бумаги | Картон |
| Краткое описание | Набір складається із 46 карток, серед яких 28 карток із транскрипційними Набір складається із 46 карток, серед яких 28 к |
| Язык | українська, англійська |
- Цена: 195 ₴



