
Найшвидший спосіб вивчити цифри, форми, кольори англійською мовою
24 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789662845471
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Із книгою "Найшвидший спосіб вивчити цифри, форми, кольори англійською мовою" ваша дитина легко та швидко запам’ятає назви цифр, геометричних фігур та кольорів англійською мовою, потренується читати й перекладати слова, а також складати їх з наліпок.
Видання призначене для спільної роботи дорослих з дітьми дошкільного віку.
Найшвидший спосіб вивчити цифри, форми, кольори англійською мовою видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789662845471 |
| Вес | 40 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2018 |
| Количество страниц | 12 |
| Состояние | Новое |
| Тип полиграфической бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 11 см |
| Ширина | 23 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Смирнова К. В |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | дошкiльний |
| Краткое описание | Із книгою "Найшвидший спосіб вивчити цифри, форми, кольори англійською мовою" ваша дитина легко та швидко запам’ятає наз |
| Серия | Найшвидший спосіб |
| Тип | Книга з наліпками |
| Тип бумаги | кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 11×23 см |
| Язык | Английский |
Информация для заказа
- Цена: 24 ₴


