
Прописи для дошкільнят. Дельфінчик
36 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789662845198
- +380 (66) 292-54-64
Чи може підготовка до школи бути легкою та веселою?
Із серією "Пишу. Малюю. Навчаюсь" — ТАК!
Адже ці видання не тільки познайомлять малюка з літерами українського та англійського алфавіту, цифрами та формами, а й нададуть змогу навчитися писати їх по клітинках і лінійках. Окрім прописів, що привчають малюка до охайного й чіткого написання літер і цифр, кожен зошит містить різноманітні цікаві завдання на розвиток якогось із напрямків: дрібної моторики, логіки , пам’яті, навичок лічби та мовлення.
Це видання створене для маленьких розумників, які прагнуть вивчити англійську мову. Зошит допоможе дитині навчитися писати англійські літери, а також вивчити алфавіт та свої перші англійські слова, потренуватися читати англійською мовою та перекладати.
Книга "Прописи для дошкільнят. Дельфінчик" призначена для старших дошкільників та першокласників.
Прописи для дошкільнят. Дельфінчик видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789662845198 |
| Вес | 90 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2018 |
| Количество страниц | 48 |
| Состояние | Новое |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 22 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Смирнова К. В., Конобевська О. О |
| Возраст | дошкiльний |
| Краткое описание | Чи може підготовка до школи бути легкою та веселою?Із серією "Пишу. Малюю. Навчаюсь" — ТАК!Адже ці видання не тільки поз |
| Серия | Пишу. Малюю. Навчаюсь |
| Тип бумаги | двоколірна |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 16,5×21,5 см |
| Язык | українська, англійська |
- Цена: 36 ₴


