
Прописи з наліпками: Пишу англійські друковані літери
22 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789662846652
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Із книжкою "Прописи з наліпками: Пишу англійські друковані літери" малюк швидко підготує руку до письма, малюючи різноманітні предмети по клітинках, навчиться писати великі та малі англійські друковані літери, збільшить словниковий запас іншомовних слів. Систематичні заняття сприятимуть розвитку дрібної моторики, уваги та пам’яті, а кольорові наліпки урізноманітнять процес навчання й зроблять його ефективним і цікавим.
Прописи з наліпками: Пишу англійські друковані літери видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789662846652 |
| Вес | 40 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2019 |
| Количество страниц | 16 |
| Состояние | Новое |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 15 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Зінов’єва Л. О |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | дошкiльний |
| Краткое описание | Із книжкою "Прописи з наліпками: Пишу англійські друковані літери" малюк швидко підготує руку до письма, малюючи різнома |
| Серия | Пишу. Малюю. Навчаюсь |
| Тип бумаги | двоколірна |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 21×15 см |
| Язык | українська, англійська |
Информация для заказа
- Цена: 22 ₴


