
Навчаюсь граючи. English alphabet з наліпками
73 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789669394866
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Це не просто абетка англійської мови, а цікава гра. Завдяки наліпкам ви, разом з дитиною, маєте змогу скласти пазл з малюнка на відповідну букву англійського алфавіту. Коли малюнок буде повністю зібраний, знизу з'явиться підпис англійською. Ми також надаємо його переклад, транскрипцію та транслітерацію. Поряд наведений вірш як ілюстративний матеріал для кращого запам'ятовування слова. Займайтеся разом з дитиною та відкрийте перед нею дивовижний світ англійської мови!
Навчаюсь граючи. English alphabet з наліпками видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669394866 |
| Вес | 94 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2018 |
| Количество страниц | 16 |
| Состояние | Новое |
| Тип полиграфической бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 26 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Фісіна А.О |
| Возраст | Для дошкільнят |
| Краткое описание | Це не просто абетка англійської мови, а цікава гра. Завдяки наліпкам ви, разом з дитиною, маєте змогу скласти пазл з мал |
| Тип | книги з наліпками |
| Формат, розмір | 20х26 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 73 ₴


