
Книга тренажер з інтерактивними закладками. Starter ENGLSH
57 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789669394774
- +380 (66) 292-54-64
Шановні батьки!
Перед вами не просто англійський словник з малюнками. В цьому посібнику пропонується ефективний та простий спосіб вивчення перших слів іноземної мови за допомогою перевіреного методу «ПИШИ-СТИРАЙ-ЗАПАМ‛ЯТОВУЙ». Тематичний підбір слів, словосполучень, речень і граматичних конструкцій побудований за принципом від простого до складного.
Користуючись чарівними закладками у книзі, щоб закривати слова або малюнки, можна практикуватись у вимові та написанні слів.
Книга надає 11 поширених тем, завдання для закріплення матеріалу та словник.
У кожній темі ви знайдете:
• 9 основних слів з малюнками-підказками
• вимову англійських слів (транскрипція, транслітерація)
• прості словосполучення
• яскраві веселі малюнки
Вивчати англійську стане легше і цікавіше завдяки ігровій формі навчання.
Книга тренажер з інтерактивними закладками. Starter ENGLSH видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669394774 |
| Вес | 140 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2018 |
| Количество страниц | 24 |
| Состояние | Новое |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Кострикіна С. В |
| Возраст | Для дошкільнят |
| Краткое описание | Шановні батьки! Перед вами не просто англійський словник з малюнками. В цьому посібнику пропонується ефективний та про |
| Тип бумаги | кольорова |
| Формат, розмір | 30х22 см |
| Язык | українська, англійська |
- Цена: 57 ₴


