
Легка англійська Школа EASY ENGLISH Посібник для 4-7 років
125 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 978-966-429-456-7
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мета цього посібника — у доступній та цікавій формі ознайомити дитину з першими англійськими словами і сталими виразами. У посібнику наведено теми з розвитку усного мовлення дитини, що починає вивчати англійську. Тут ви знайдете також навчальні ігрові завдання, виконуючи які дитина запам’ятає фрази і слова, здобуде перші навички спілкування англійською.
Книга "Легка англійська для дітей 4-7 років" стане в пригоді педагогам, батькам та маленьким розумникам.
Легка англійська Школа EASY ENGLISH Посібник для 4-7 років видавництва Школа можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Школа |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-429-456-7 |
| Вес | 180 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 96 |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Школьникам, абитуриентам |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 26 см |
| Ширина | 20 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Федієнко В., Жирова Т |
| Видавництво | Школа |
| Возраст | 4-7 років |
| Краткое описание | Мета цього посібника — у доступній та цікавій формі ознайомити дитину з першими англійськими словами і сталими виразами |
| Тип | Посiбник для учня |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 260 х 200 х 5 мм |
| Язык | українська, англійська |
Информация для заказа
- Цена: 125 ₴


