
Англійська: робочий зошит для дітей дошкільного віку
65 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789660733503
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Робочий зошит "Англійська: робочий зошит для дітей дошкільного віку за методикою асоціативних символів" призначений для продовження процесу вивчення англійської мови дітьми дошкільного віку за сучасною ігровою методикою. Книжка містить вправи на відтворення нових слів мовою рухів, міміки, цікаві логічні завдання, вправи для підготовки руки дитини до письма, завдання-розмальовки. Зошит містить додаток-роз'яснення до використання.
Рекомендовано для використання на заняттях англійської мови в дошкільних навчальних закладах і для роботи батьків з дітьми.
Англійська: робочий зошит для дітей дошкільного віку видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789660733503 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2018 |
| Состояние | Новое |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Гунько С |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Возраст | Для дошкільнят |
| Краткое описание | Робочий зошит "Англійська: робочий зошит для дітей дошкільного віку за методикою асоціативних символів" призначений для |
| Тип | Робочий зошит |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Язык | українська, англійська |
Информация для заказа
- Цена: 65 ₴


