
Розумні картки. Овочі та фрукти. English
26 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 4820206650580
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розумні картки. Овочі та фрукти. English
Гра «Овочі та фрукти» — це цікавий та корисний спосіб вивчити англійську! Яскраві ілюстрації та прості слова допоможуть малюкам легко запам’ятати назви своїх улюблених іграшок.
Під час гри дитина:
— покращить навички читання англійською мовою;
— збільшить свій словниковий запас;
— розвине увагу та спостережливість.
Комплект містить:
— 11 карток із 22 зображеннями;
— словничок для батьків з перекладом, транскрипцією та транслітерацією.
Із серією «Розумні картки. English» вчити англійську не тільки легко, але й цікаво!
Розумні картки. Овочі та фрукти. English видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 4820206650580 |
| Вес | 60 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2109 |
| Состояние | Новое |
| Тип полиграфической бумаги | Мелованная |
| Формат | |
| Длина | 19 см |
| Ширина | 13 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 3+ |
| Количество страниц | 11 карток (22 зображення) |
| Краткое описание | Розумні картки. Овочі та фрукти. EnglishГра «Овочі та фрукти» — це цікавий та корисний спосіб вивчити англійську! Яскрав |
| Серия | Розумні картки |
| Тип | розвивальне навчання |
| Тип бумаги | кольорова, мелована |
| Тип обкладинки | м'яка, ламінована |
| Формат, розмір | 11,5×12 см |
| Язык | українська, англійська |
Информация для заказа
- Цена: 26 ₴


