
Алфавіт. Playing English
19 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789669395795
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Алфавіт. Playing English - наклiпки для вивчення англійської мови.
За допомогою серії "Playing English" ваш малюк з легкістю опанує базовими словами англійської мови. Завдяки яскравим налiпкам процес вивчення англійської мови буде цікавим і захоплюючим.
У серію "Playing English" входять наступні теми: Кольори, цифри; Рослини, овочі, фрукти; Моя сім'я, мій будинок; Iграшки; Алфавіт; Тварини.
Вчимо англійську граючи!
Алфавіт. Playing English видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669395795 |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2019 |
| Количество страниц | 8 |
| Состояние | Новое |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Английский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 22 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Фисина А.А |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 6 рокiв |
| Краткое описание | Алфавіт. Playing English - наклiпки для вивчення англійської мови.За допомогою серії "Playing English" ваш малюк з легкі |
| Серия | іноземна мова для дошкільнят |
| Формат, розмір | 170х220 мм |
| Язык | Английский |
Информация для заказа
- Цена: 19 ₴


