
Підготовка до школи. Англійська мова 5+
90 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789669396068
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Запрошуємо вас разом з дитиною в подорож по стежках країни English.
У зошиті "Підготовка до школи. Англійська мова 5+" підібрані цікаві завдання, що сприяють розвитку у дошкільнят графічних навичок, розвивають словниковий рівень. Незвичайне формування завдань зажадає від дитини усвідомленого вимови англійських слів, активізує пізнавальну ініціативу, найголовніше, допоможе сформувати звичку і смак до вивчення іноземної мови.
Підготовка до школи. Англійська мова 5+ видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669396068 |
| Вес | 120 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2019 |
| Количество страниц | 48 |
| Состояние | Новое |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 26 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Возраст | 5 рокiв |
| Серия | іноземна мова для дошкільнят |
| Автор | Куликова О. В |
| Формат, розмір | 20х26 см |
| Видавництво | Торсiнг |
| Краткое описание | Запрошуємо вас разом з дитиною в подорож по стежках країни English.У зошиті "Підготовка до школи. Англійська мова 5+" пі |
| Язык | Английский |
Информация для заказа
- Цена: 90 ₴


