
Прописи-розмальовки УЛА Англійський алфавіт
60 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 978-617-7576-71-5
- +380 (66) 292-54-64
«Прописи-розмальовки. Англійський алфавіт» — це відмінний помічник дитини у вивченні англійської мови, адже видання містить прописи, розмальовки, літери-наліпки та касу букв і буквосполучень. Завдяки цьому виданню дитина познайомиться з буквами англійського алфавіту, навчиться їх писати, запам’ятає їхні назви та графічні образи, почне опановувати навички читання англійською мовою, зможе скласти перші англійські слова та розважитись, розфарбовуючи ілюстрації. Ігри з касою сприятимуть розширенню словникового запасу й розвитку мовлення дитини, а також допоможуть розвинути пам’ять, увагу та дрібну моторику. Бажаємо цікавого навчання та захопливого дозвілля!
Прописи-розмальовки УЛА Англійський алфавіт видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-617-7576-71-5 |
| Вес | 135 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 16 |
| Состояние | Новое |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 3-6 лет |
| Краткое описание | «Прописи-розмальовки. Англійський алфавіт» — це відмінний помічник дитини у вивченні англійської мови, адже видання міст |
| Серия | Прописи-раскраски |
| Тип | розвивальне навчання |
| Тип бумаги | кольорова, мелована |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 21×30,5 см |
| Язык | українська, англійська |
- Цена: 60 ₴


