
Прописи для малят УЛА Англійська мова від 4 років
45 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 978-966-284-855-7
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Це видання допоможе дитині розширити активний англійський словничок. Виконуючи завдання, малюк вивчить нові англійські слова, наведе пунтирні лінії, розфарбує малюнки та попрацює з наліпками. Таким чином дитина підготує руку для майбутньої роботи з прописами для дошкільнят.
Прописи для малят УЛА Англійська мова від 4 років видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-284-855-7 |
| Вес | 80 г |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Изучение языка | Английский |
| Количество страниц | 12 |
| Состояние | Новое |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Смірнова К. В |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | від 4 років |
| Краткое описание | Це видання допоможе дитині розширити активний англійський словничок. Виконуючи завдання, малюк вивчить нові англійські с |
| Серия | Прописи для малят |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 21×30,5 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 45 ₴


