
Тренуємо пальчики ДНЗ Пiдручники i посiбники Робочий зошит для дітей 5-6 років
90 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789660719811
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Робочий зошит для дітей 5-6 років «Тренуємо пальчики» містить вправи, спрямовані на розвиток графічних і технічних навичок письма. Їх виконання сприяє розвитку дрібних м'язів пальців і кисті руки; координації і ритму рухів, розвитку окоміру, точності та просторового уявлення, розвитку акуратності; вмінню аналізувати і міркувати, розвитку мови і образного мислення. Навчальний посібник складено відповідно до діючої базової програми розвитку дитини дошкільного віку «Впевнений старт». Рекомендується для використання на заняттях у дитячих дошкільних установах, недільних школах, першому класі, а також для роботи батьків з дітьми.
Тренуємо пальчики ДНЗ Пiдручники i посiбники Робочий зошит для дітей 5-6 років видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789660719811 |
| Вес | 80 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 56 |
| Состояние | Новое |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Вітушинська Н., Пилипів О |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Возраст | 5-6 рокiв |
| Краткое описание | Робочий зошит для дітей 5-6 років «Тренуємо пальчики» містить вправи, спрямовані на розвиток графічних і технічних навич |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 90 ₴


