
Зошит дошколярика Підручники і посібники Математика Серія Дошкілля Цибульська
60 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789660740358
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Математика. Зошит дошколярика. Серія "Дошкілля" (Цибульська С.)
Посібник складено за тематичним принципом. Кожне заняття містить вправи для лічби, досліджень, міркувань. Письмові завдання спрямовані на формування графічних і технічних
навичок письма. Їх виконання сприяє тренуванню дрібних м’язів пальців рук, розвитку окоміру, точності та просторового уявлення, координації й ритму рухів.
- Рекомендовано для роботи батьків з дітьми віком 5-6 років, для занять у підготовчих недільних школах та закладах дошкільної освіти.
Зошит дошколярика Підручники і посібники Математика Серія Дошкілля Цибульська видавництва Лингвист можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789660740358 |
| Вес | 70 г |
| Количество страниц | 41 |
| Состояние | Новое |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 18 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Цибульська С |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Возраст | 5-6 рокiв |
| Год издания | 2022 |
| Краткое описание | Математика. Зошит дошколярика. Серія "Дошкілля" (Цибульська С.)Посібник складено за тематичним принципом. Кожне заняття |
| Серия | Дошкілля |
| Тип | Зошит дошколярика |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Формат, розмір | В5 (180*250 мм) |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 60 ₴


