
Вчимо англійську без проблем Школа Робочий зошит Синя графічна сітка Частина 3 від 5 років
70 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 978-966-429-477-2
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вчимо англійську без проблем. Синя графічна сітка. Частина 3
Мета нашого зошита — у доступній та цікавій формі ознайомити дитину з першими англійськими словами і сталими виразами. У зошиті викладено теми з розвитку усного мовлення дитини, що вивчає англійську перший рік. Тут ви знайдете також навчальні ігрові завдання, виконуючи які дитина запам’ятає фрази і слова, здобуде навички спілкування англійською.
У наш час знання англійської мови — вже не примха чи хобі, а часто — необхідність. І закладати підґрунтя майбутнього володіння мовою слід якомога раніше, використовуючи колосальну здібність дошкільнят до вивчення мов. Зважайте на те, що виконання ігрових завдань передбачає обов’язкову спільну роботу дитини і дорослого. Після того як дитина засвоїть гру, запропонуйте їй помінятися ролями: дайте можливість малюкові бути ведучим у грі.
Батькам, які не досить добре знають англійську, ми пропонуємо «українську транскрипцію», тобто вимова англійських слів передається українськими буквами. Безперечно, у такий спосіб неможливо точно передати англійські звуки, однак на першому етапі навчання цього буде цілком достатньо. Для батьків, що з перших занять прагнутимуть правильної вимови у дитини, наведено оригінальну транскрипцію у словничку, поданому на с. 30–31. Але в такому разі батьки мусять вміти самі читати транскрипційні знаки і правильно вимовляти позначені ними звуки (див. с. 32).
Вчимо англійську без проблем Школа Робочий зошит Синя графічна сітка Частина 3 від 5 років видавництва Школа можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Школа |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-429-477-2 |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 32 |
| Состояние | Новое |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Федієнко В., Жирова Т |
| Видавництво | Школа |
| Возраст | 5+ |
| Краткое описание | Вчимо англійську без проблем. Синя графічна сітка. Частина 3Мета нашого зошита — у доступній та цікавій формі ознайомити |
| Серия | Крок до школи (4 - 6 лет) |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 260 х 200 х 3 мм |
| Язык | українська, англійська |
Информация для заказа
- Цена: 70 ₴


