
Природа та охорона довкілля Школа Робочий зошит Успішний старт від 5 років
115 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 978-966-429-851-0
- +380 (66) 292-54-64
Природа та охорона довкілля. Успішний старт від 5 років.
Посібник схвалено у 2023 році Міністерством освіти і науки України для групової та індивідуальної роботи з дітьми старшого дошкільного та молодшого шкільного віку.
Унікальний за змістом і методичним наповненням робочий зошит — стильний та сучасний, зроблений з любов’ю та знанням своєї справи провідними вітчизняними фахівцями.
Мета зошиту: сформувати у дітей шостого-сьомого року уявлення про природне довкілля, правила безпеки та гармонійної взаємодії з природними об’єктами. Сучасні, цікаві, доступні, актуальні завдання скомпоновані за принципами цілісності, системності, послідовності, поступового ускладнення, закріплення та повторення матеріалу.
Зошит укладено за чинними програмами розвитку дитини та Базовим компонентом дошкільної освіти. До занять із природознавства включено матеріал із розвитку мовлення, підготовки руки до письма, логіки, суспільствознавства тощо.
Герої зошита — котик та мишка, перетворять заняття на веселу й цікаву гру.
Природа та охорона довкілля Школа Робочий зошит Успішний старт від 5 років видавництва Школа можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Школа |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-429-851-0 |
| Вес | 160 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2023 |
| Количество страниц | 64 |
| Состояние | Новое |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 26 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Галина Дерипаско, Василь Федієнко |
| Видавництво | Школа |
| Возраст | вiд 5 років |
| Краткое описание | Природа та охорона довкілля. Успішний старт від 5 років.Посібник схвалено у 2023 році Міністерством освіти і науки Украї |
| Серия | Успішний старт |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 260 х 200 х 3 мм |
| Язык | українська |
- Цена: 115 ₴


