
Подарунок маленькому генію Школа Я навчаюся писати Прописи для дошкільнят 4-7 років
110 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 978-966-429-140-5
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Я навчаюся писати. Серія: Подарунок маленькому генію. Василь Федієнко.
Сучасні вітчизняні та зарубіжні методики. Розвиток графічних та каліграфічних навичок.
Посібник з розвитку базових графічних та каліграфічних навичок допоможе якнайкраще підготувати руку дитини до письма у школі, розвинути м’язову пам’ять руки та забезпечити розвиток дрібної моторики. Різноманітні вправи на обведення, штрихування та розфарбовування, написання фрагментів букв, цифр зміцнять м’язи кисті та пальчиків малюка, нададуть їм злагодженості та скоординованості.
Подарунок маленькому генію Школа Я навчаюся писати Прописи для дошкільнят 4-7 років видавництва Школа можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Школа |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-429-140-5 |
| Вес | 200 г |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Количество страниц | 48 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 20 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Василь Федієнко |
| Видавництво | Школа |
| Возраст | 4-7 років |
| Год издания | 2023 |
| Краткое описание | Я навчаюся писати. Серія: Подарунок маленькому генію. Василь Федієнко.Сучасні вітчизняні та зарубіжні методики. Розвиток |
| Серия | Подарунок маленькому генію |
| Тип | Прописи |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 280 х 200 х 4 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 110 ₴


