
Домашня логопедія Школа для роботи з дітьми від 3 років
430 ₴
- В наличии
- Код: 978-966-429-495-6
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Посібник для батьків "Домашня логопедія для роботи з дітьми від 3 років" - допоможе подолати вади звуковимови у дітей дошкільного і молодшого шкільного віку.
Завдяки різноманітним вправам і завданням, наведеним у посібнику, дитина не тільки навчиться вимовляти важкі для неї звуки, а й зможе розвинути фонематичний слух, мовленнєве дихання, розширити свій словниковий запас, оволодіє звуковим аналізом тощо.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Школа |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-429-495-6 |
| Вес | 200 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 112 |
| Состояние | Новое |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 29 см |
| Ширина | 20 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | книга |
| Возраст | 3+ |
| Серия | Навчальний посібник |
| Автор | А. Журавльова, В. Федієнко |
| Тип обкладинки | тверда |
| Формат, розмір | 290 х 205 х 12 мм |
| Видавництво | Школа |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Краткое описание | Посібник для батьків "Домашня логопедія для роботи з дітьми від 3 років" - допоможе подолати вади звуковимови у дітей до |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 430 ₴


