
Велика книга тестів Школа Чи готові ми до школи? 5+
200 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 978-966-429-634-9
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Усі ми знаємо, що тестування дитини під час вступу до школи не передбачене чинними законодавчими нормами. Але це на папері. На практиці ж тестування буде обов’язковим етапом під час вступу до гімназії або ж просто до престижної школи. Більше того, те саме тестування, тільки під назвою «співбесіда», швидше за все, буде запропоноване дитині під час вступу до будь-якого навчального закладу...
Під час добирання завдань для цієї збірки використовувалися матеріали й вимоги таких програм для виховання та розвитку дітей у дошкільних закладах: «Малятко», «Дитина», «Я у світі».
А найголовніше — реальні тестові завдання, які широко застосовуються під час співбесід із дітьми, що вступають до школи.
Велика книга тестів Школа Чи готові ми до школи? 5+ видавництва Школа можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Школа |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-429-634-9 |
| Вес | 200 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 128 |
| Состояние | Новое |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 26 см |
| Ширина | 20 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | В. Федієнко |
| Видавництво | Школа |
| Возраст | 5+ |
| Краткое описание | Усі ми знаємо, що тестування дитини під час вступу до школи не передбачене чинними законодавчими нормами. Але це на папе |
| Серия | Крок до школи |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет, двоколірна |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 260 х 200 х 7 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 200 ₴


