
Лісова школа Цифри та знаки Прописи від 5 років
50 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 978-966-429-420-8
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Любі малята! Герої цього зошита прийшли до нас зі сторінок книг «Дивовижні пригоди в лісовій школі» дитячого письменника Всеволода Нестайка. Ми щиро радимо вам ці напрочуд цікаві й корисні книжечки!
Для багатьох дiтей ШКОЛА видається чимось невiдомим, складним i дуже серйозним. Герої нашої серiї «Лiсова школа» доведуть, що це зовсім не так. Уважнi й турботливi вчителi перетворять навчання вашого малюка на гру, а учнi-звiрята покажуть, що вчитися насправдi цiкаво. А також усi вони разом ненав’язливо познайомлять майбутнього учня з основними шкiльними правилами та поняттями.
Лісова школа Цифри та знаки Прописи від 5 років видавництва Школа можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Школа |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-429-420-8 |
| Вес | 200 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 16 |
| Состояние | Новое |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 26 см |
| Ширина | 20 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Г. Дерипаско., В. Федієнко |
| Видавництво | Школа |
| Возраст | 5+ |
| Краткое описание | Любі малята! Герої цього зошита прийшли до нас зі сторінок книг «Дивовижні пригоди в лісовій школі» дитячого письменника |
| Серия | Лiсова школа |
| Тип | Прописи |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 260 х 200 х 2 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 50 ₴


