
Тренажер Школа НЕпрописи по лініях від 5 років
55 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 978-966-429-530-4
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Прописи — навчальний посібник зі зразками каліграфічного письма, що зазвичай пропонується для роботи у молодшій школі.
Ми ж пропонуємо вам цікаві та ефективі НЕпрописи для дошкільнят, мета яких — набуття й розвиток початкових графічних навичок, що стануть у пригоді для оволодіння власне каліграфією.
Тренажер Школа НЕпрописи по лініях від 5 років видавництва Школа можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Школа |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-429-530-4 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 16 |
| Состояние | Новое |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 26 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | В. Федієнко |
| Видавництво | Школа |
| Возраст | 5 років |
| Краткое описание | Прописи — навчальний посібник зі зразками каліграфічного письма, що зазвичай пропонується для роботи у молодшій школі. М |
| Серия | Iнтенсивний комплексний курс |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 260 х 210 х 2 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 55 ₴


