
Тренажер Школа Непрописи Комплекс дітям від 5 років
100 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 978-966-429-566-3
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
У посібнику "Тренажер Школа Непрописи Комплекс дітям від 5 років" - зібрані «Непрописи по клітінках», «Непрописи по лініях» «Непрописи. Цифри та знаки »,« Непрописи. Друковані букви »,« Майже прописи у косу лінію ».
Унікальні запатентовані графічні сітки, які використані в зошиті, допоможуть дитині стандартизувати розмір і пропорції букв і їх елементів, навчать дотримуватися однакової відстані між буквами (елементами), нахилу і т. д.
Тренажер Школа Непрописи Комплекс дітям від 5 років видавництва Школа можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Школа |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-429-566-3 |
| Вес | 150 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 80 |
| Состояние | Новое |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 23 см |
| Ширина | 17 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | В. Федієнко, Г. Дерипаско |
| Видавництво | Школа |
| Возраст | вiд 5 років |
| Краткое описание | У посібнику "Тренажер Школа Непрописи Комплекс дітям від 5 років" - зібрані «Непрописи по клітінках», «Непрописи по ліні |
| Серия | Тренажер 5+ |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 235 х 165 х 5 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 100 ₴


