
Тренажер Школа Пам'ять та увага Міні для дітей від 5 років
40 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 978-966-429-599-1
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тренажер 5+: Пам'ять та увага (міні)
Завдання та головоломки цього зошита спрямовані не лише на розвиток у дошкільнят логічного мислення та кмітливості, а також на покращення просторової уяви, уваги, пам’яті, закріплення навичок лічби. З його допомогою ви зможете навчити дитину не боятися складних завдань, застосовувати нестандартні прийоми мислення, проявляти наполегливість.
Тренажер Школа Пам'ять та увага Міні для дітей від 5 років видавництва Школа можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво Школа |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 978-966-429-599-1 |
| Вес | 40 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2019 |
| Количество страниц | 16 |
| Состояние | Новое |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 17 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Федиенко В., Дерипаско Г |
| Видавництво | Школа |
| Возраст | вiд 5 років |
| Краткое описание | Тренажер 5+: Пам'ять та увага (міні)Завдання та головоломки цього зошита спрямовані не лише на розвиток у дошкільнят лог |
| Серия | Тренажер-міні 5+ |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | офсет, двоколірна |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 210*170 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 40 ₴


