
Я вчуся писати. Цифри. Клітка
20 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789669396396
- +380 (66) 292-54-64
Прописи "Я вчуся писати. Цифри. Клітка" допоможуть вашій дитині навчитися впевнено тримати олівець і ручку лівою рукою, легко підготуватися до листа. Регулярно тренуючись писати цифри по клітинках на рівній відстані один від одного, малюк легко отримає навички чіткого і акуратного почерку, тренувати увагу і зосередженість, а також розвивати дрібну моторику. Цікаві завдання допоможуть вашому малюкові вчитися із задоволенням.
Прописи містять завдання, які допоможуть дитині розробити дрібні м'язи руки і досягти правильної координації пальців під час письма. Виконуючи кожну вправу, малюк легко освоїть перші навички письма, малювання обведення. Це буде сприяти розвитку основних вікових навичок - дрібної моторики, уваги логіки тощо.
Я вчуся писати. Цифри. Клітка видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669396396 |
| Вес | 60 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2020 |
| Количество страниц | 16 |
| Состояние | Новое |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 22 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Бiлик К.Д |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 5 років |
| Краткое описание | Прописи "Я вчуся писати. Цифри. Клітка" допоможуть вашій дитині навчитися впевнено тримати олівець і ручку лівою рукою |
| Серия | Прописи |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | двоколірна |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 165*215 мм |
| Язык | українська |
- Цена: 20 ₴


