
Мої перші прописи. Цифри
65 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789669396884
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
До вашої уваги представляємо серію книжечок «Мої перші прописи». Вони допоможуть дитині оволодіти навичками письма, легко запам'ятати букви та цифри. Дитина вчиться писати за зразком як друковані, так і прописні літери, маленькі та великі. Кожна літера або цифра проілюстрована словом та яскравим малюнком. В кінці книжки розміщені цікаві завдання на відпрацювання отриманих навичок. "Мої перші прописи. Цифри" стануть першим кроком дитини до захопливого світу навчання.
Мої перші прописи. Цифри видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669396884 |
| Вес | 40 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 36 |
| Состояние | Новое |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 23 см |
| Ширина | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Фісіна А. О |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | 5 років |
| Краткое описание | До вашої уваги представляємо серію книжечок «Мої перші прописи». Вони допоможуть дитині оволодіти навичками письма, легк |
| Серия | Прописи |
| Тип | Робочий зошит |
| Тип бумаги | кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 22.5х20.5 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 65 ₴


