
Перше самостійне читання Торсинг Читаємо по складах до 100 слів
38 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: 9789669397911
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тексти книжки "Читаємо по складах до 100 слів. Перше самостійне читання" мають чіткий хронометраж — 100 слів. Так маленькому читачеві буде легше розвивати нове вміння. Разом із цікавими історіями, веселими та кумедними героями дитина пізнаватиме навколишній світ, розвиватиме мислення, фантазію, кмітливість, а головне, з легкістю зробить перші кроки до знань.
Перше самостійне читання:
- захопливі книжки із цікавими повчальними історіями;
- короткі тексти для формування навичок читання;
- великий шрифт
Перше самостійне читання Торсинг Читаємо по складах до 100 слів видавництва Торсинг можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Торсинг |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789669397911 |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 12 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 23 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Майборода О.В |
| Видавництво | Торсiнг |
| Возраст | від 3-5 років |
| Краткое описание | Тексти книжки "Читаємо по складах до 100 слів. Перше самостійне читання" мають чіткий хронометраж — 100 слів. Так мален |
| Серия | Перше самостійне читання |
| Тип | книга для читання |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 22.5х20.5 мм |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 38 ₴


