
Інтегрований курс підготовки до школи. Малюки пізнають світ. Частина 2
130 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9789660732124
- +380 (66) 292-54-64
Посібник "Інтегрований курс підготовки до школи. Малюки пізнають світ. Частина 2" мiстить інтегрованi завдання, спрямованi на формування в дітей цілісного сприйняття світу. Взаємопов'язанi вправи з математики і логiки, розвитку мовлення, захисту довкiлля, формування громадської свiдомості стирають мiжпредметнi межi, об'єднують знання і навички з кiлькох дисциплiн в одно цiле, стимулують пізнавальну активнiсть як запоруку подальшого навчання у школі.
Рекомендовано для використання на заняттях у закладах дошкiльної освіти, а також для роботи батьків з дітьми.
Серія «Рік за роком, крок за кроком» iнтегрований курс підготовки до школи "Малюки пізнають світ" частина 2:
- Математика
- Розвиток мовлення
- Підготовка до письма
- Логіка
- Безпека і здоров'я
- Пізнаємо природу
- Моя країна - Україна
- Бережемо довкілля
Інтегрований курс підготовки до школи. Малюки пізнають світ. Частина 2 видавництва Пiдручники i посiбники можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Підручники та Посібники |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9789660732124 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Количество страниц | 96 |
| Состояние | Новое |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Леся Вознюк |
| Видавництво | Підручники і посібники |
| Возраст | дошкольный |
| Краткое описание | Посібник "Інтегрований курс підготовки до школи. Малюки пізнають світ. Частина 2" мiстить інтегрованi завдання, спрямова |
| Серия | Год за годом, шаг за шагом |
| Тип | рабочая тетрадь |
| Тип бумаги | двоколірна |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | А4 (210*300 мм) |
| Язык | українська |
- Цена: 130 ₴


