
Комплексні прописи УЛА Для дошкільнят 55 наліпок
80 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786175440100
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комплексні прописи. Для дошкільнят 55 наліпок.
Прописи «Для дошкільнят» підготовлять малюка до школи. Матеріал подано від простого до складного з урахуванням розвитку та можливостей дитини, завдяки чому вона буде тренувати руку, поступово збільшуючи навантаження й відчуваючи упевненість у свої силах.
Руханка для пальців, цікаві завдання та наліпки урізноманітнять роботу з прописами.
Посібник допоможе покращити пам’ять, розвинути мислення, увагу, акуратність і посидючість.
Прописи призначені для дітей старшого дошкільного віку.
Комплексні прописи УЛА Для дошкільнят 55 наліпок видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786175440100 |
| Вес | 160 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 60 |
| Состояние | Новое |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 28 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Сіліч С. О |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | дошкiльний |
| Краткое описание | Комплексні прописи. Для дошкільнят 55 наліпок.Прописи «Для дошкільнят» підготовлять малюка до школи. Матеріал подано від |
| Серия | Комплексні прописи |
| Тип | Прописи |
| Тип бумаги | офсет, двоколірна |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 21×28 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 80 ₴


