
Комплексні прописи УЛА Для школяриків 55 наліпок
80 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786175440117
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комплексні прописи. Для школяриків 55 наліпок.
Прописи «Для школяриків» стануть надійним помічником для першокласника, адже вони допоможуть повправлятися в написанні літер та цифр у ході їх вивчення і допоможуть закріпити здобуті графічні навички.
Короткі відомості про українські символи розширять кругозір, а різноманітні ігрові завдання й наліпки ненав’язливо тренуватимуть дрібну моторику пальців рук.
Зошит допоможе покращити пам’ять, розвинути увагу, акуратність і посидючість.
Прописи призначені для дітей старшого дошкільного та молодшого шкільного віку.
Комплексні прописи УЛА Для школяриків 55 наліпок видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786175440117 |
| Вес | 160 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2021 |
| Количество страниц | 60 |
| Состояние | Новое |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 28 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Сіліч С. О |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | дошкільний, молодший шкільний |
| Краткое описание | Комплексні прописи. Для школяриків 55 наліпок.Прописи «Для школяриків» стануть надійним помічником для першокласника, ад |
| Серия | Комплексні прописи |
| Тип | Прописи |
| Тип бумаги | офсет, двоколірна |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 21×28 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 80 ₴


