
Завдання-5-хвилинки УЛА Прописи 3+
44 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786175441039
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Завдання-5-хвилинки — Прописи 3+
Книжка «Прописи. 3+» стане гарним помічником для вашого малюка під час розвитку дрібної моторики пальців рук, адже малюнки підібрані з урахуванням віку дитини й розміщені в порядку складності виконання завдань. На кожній сторінці потрібно навести лінії по пунктиру, розфарбувати картинку й наклеїти наліпку. Книжка спрямована на покращання мовленнєвих здібностей, пам’яті та уваги, а також на виховання врівноваженості й посидючості.
Видання призначене для спільної роботи дорослих з дітьми віком від трьох років.
Завдання-5-хвилинки УЛА Прописи 3+ видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786175441039 |
| Вес | 50 г |
| Вид | Пособие |
| Год издания | 2022 |
| Количество страниц | 32 |
| Состояние | Новое |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 23 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Сіліч С. О |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 3+ |
| Краткое описание | Завдання-5-хвилинки — Прописи 3+Серія «Завдання-5-хвилинки» створена для гармонійного розвитку дитини від 2 до 6 років |
| Серия | Завдання-5-хвилинки |
| Тип | Прописи |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 16,5×23 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 44 ₴


