
Абетка з прописами та завданнями УЛА Англійські букви й цифри + 32 наліпки
70 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786175441183
- +380 (66) 292-54-64
Англійські букви й цифри - Абетка з прописами та завданнями
"Абетка з прописами та завданнями" — це яскраво ілюстрована тематична абетка, завдання якої спрямовані на вивчення букв, знайомство з новими словами, підготовку руки до письма і власне письмо літер. Видання допоможе малюкові вивчити букви англійського алфавіту й цифри та навчитися їх писати.
Щоб закріпити здобуті знання, дитина має виконати захопливі завдання: знайти й навести букви на малюнках, провести дітей і тварин стежками й лабіринтами до цілі, знайти відмінності й з’єднати в пари однакові речі, полічити смаколики, а також виконати безліч інших вправ на логіку, лічбу та письмо.
Граючись і виконуючи завдання за допомогою наліпок, малюк покращить координацію рухів рук, розвине дрібну моторику, уяву та логічне мислення, а робота з прописами навчить дитину концентрувати увагу та сформує впевнені графічні навички, потрібні для подальшого успішного навчання в школі.
- Видання призначене для спільної роботи дорослих з дітьми дошкільного віку.
Абетка з прописами та завданнями УЛА Англійські букви й цифри + 32 наліпки видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786175441183 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2022 |
| Количество страниц | 32 |
| Состояние | Новое |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 28 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Зінов’єва Л. О., Цибань І. О |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | дошкiльный |
| Краткое описание | Англійські букви й цифри - Абетка з прописами та завданнями"Абетка з прописами та завданнями" — це яскраво ілюстрована т |
| Серия | Абетка з прописами та завданнями |
| Тип | Прописи |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 20×28 см |
| Язык | українська, англійська |
- Цена: 70 ₴


