
Казки по складах УЛА Маленький Мук з великими наліпками
55 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786175440872
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Казки по складах — Маленький Мук
Що може бути цікавішим за класичну, знану багатьма поколіннями казку «Маленький Мук»? Тільки казка, у якій поєднуються захопливий сюжет, безліч наліпок, тематичний лабіринт і 2D іграшка, а всі слова поділено на склади. Читання — важливий і складний етап навчання. І саме улюблені казки допоможуть зробити його цікавим й успішним.
- Видання призначене для дітей старшого дошкільного та молодшого шкільного віку.
Казки по складах УЛА Маленький Мук з великими наліпками видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786175440872 |
| Возрастная группа | Для дошкольников |
| Год издания | 2022 |
| Жанр | Сказка |
| Иллюстрации | Цветные |
| Количество страниц | 12 |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Состояние | Новое |
| Тип бумаги | Мелованная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 23 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 5+ |
| Краткое описание | Казки по складах — Маленький МукЩо може бути цікавішим за класичну, знану багатьма поколіннями казку «Маленький Мук»? Ті |
| Серия | Казки по складах |
| Тип | Книга з наліпками |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 23×22 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 55 ₴


