
Завдання-5-хвилинки УЛА Читання 3+
44 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786175441411
- +380 (66) 292-54-64
Завдання-5-хвилинки — Читання. 3+
Серія «Завдання-5-хвилинки» створена для гармонійного розвитку дитини від 2 до 6 років. Чотири лінійки серії — «Прописи», «Логіка», «Світ навколо», «Читання» — укладені відповідно до віку дитини та програм дошкільного розвитку. Цікаві завдання, виконання яких потребує орієнтовно 5 хвилин, спрямовані на те, щоб малюк встиг дізнатися щось нове чи повторити те, що знає, а головне — отримати задоволення від навчання. Видання допоможуть розвинути мислення, пам’ять, увагу, покращити мовленнєві здібності й потренувати дрібну моторику пальців рук. Яскраві ілюстрації та робота з наліпками перетворять роботу на захопливу гру.
Книжка «Читання. 3+» допоможе дитині вивчити й запам’ятати літери українського алфавіту. Тематичні ігрові завдання поліпшать вивчення букв, адже весь матеріал подано в ненав’язливій цікавій формі — потрібно обводити чи з’єднувати букви, знаходити потрібні об’єкти, зафарбовувати частинки зображення, доповнювати малюнки наліпками, що урізноманітнить роботу. Видання призначене для спільної роботи дорослих з дітьми віком від трьох років.
Завдання-5-хвилинки УЛА Читання 3+ видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786175441411 |
| Вес | 80 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2022 |
| Количество страниц | 32 |
| Состояние | Новое |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 23 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Сіліч С. О |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 3+ |
| Краткое описание | Завдання-5-хвилинки — Читання. 3+Серія «Завдання-5-хвилинки» створена для гармонійного розвитку дитини від 2 до 6 років |
| Серия | Завдання-5-хвилинки |
| Тип | Читання |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 16,5×23 см |
| Язык | українська |
- Цена: 44 ₴


