
Каліграфія для відмінника УЛА Прописи для лівші
36 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786175441251
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Каліграфія для відмінника — Прописи для лівші
Цей зошит розроблено для творчого малюка, що пише лівою. Усі зразки розміщено праворуч, щоб їх було видно під час роботи. Пунктирні шаблони цифр, математичних знаків, фігур, букв і слів подано на кожній сторінці для відшліфування навички письма. Цікаві завдання і приклади допоможуть довести каліграфію дитини до позначки «відмінно», а наліпки для самооцінювання урізноманітнять роботу із зошитом.
- Видання призначене для дітей старшого дошкільного та молодшого шкільного віку.
Каліграфія для відмінника УЛА Прописи для лівші видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786175441251 |
| Вес | 70 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2023 |
| Количество страниц | 32 |
| Состояние | Новое |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 23 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Сіліч С. О |
| Видавництво | Ула |
| Краткое описание | Каліграфія для відмінника — Прописи для лівшіЦей зошит розроблено для творчого малюка, що пише лівою. Усі зразки розміще |
| Серия | Каліграфія для відмінника |
| Тип | посібник для дітей |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 17×23 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 36 ₴


