
Завдання-5-хвилинки УЛА Світ навколо. 6+ з наліпками
44 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786175441350
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Завдання-5-хвилинки — Світ навколо. 6+
Серія «Завдання-5-хвилинки» створена для гармонійного розвитку дитини від 2 до 6 років.
Чотири лінійки серії — «Прописи», «Логіка», «Світ навколо», «Читання» — укладені відповідно до віку дитини та програм дошкільного розвитку. Цікаві завдання, виконання яких потребує орієнтовно 5 хвилин, спрямовані на те, щоб малюк встиг дізнатися щось нове чи повторити те, що знає, а головне — отримати задоволення від навчання. Видання допоможуть розвинути мислення, пам’ять, увагу, покращити мовленнєві здібності й потренувати дрібну моторику пальців рук. Яскраві ілюстрації та робота з наліпками перетворять роботу на захопливу гру.
Книжка «Світ навколо. 6+» допоможе перевірити й закріпити знання дитини про навколишній світ. На кожній сторінці подано одне завдання, спрямоване на повторення чи вивчення тварин, птахів, транспорту, розуміння просторових відношень, уявлення про матеріали, із яких виготовлено предмети, розрізнення часу доби, знання про дні тижня, назви місяців й відмінності пір року. Тематичні наліпки доповнять й урізноманітнять роботу. Видання призначене для спільної роботи дорослих з дітьми віком від шести років.
Завдання-5-хвилинки УЛА Світ навколо. 6+ з наліпками видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786175441350 |
| Вес | 150 г |
| Вид | Пособие |
| Год издания | 2023 |
| Количество страниц | 32 |
| Состояние | Новое |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 23 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Сіліч С. О |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 6+ |
| Краткое описание | Завдання-5-хвилинки — Світ навколо. 6+Серія «Завдання-5-хвилинки» створена для гармонійного розвитку дитини від 2 до 6 р |
| Серия | Завдання-5-хвилинки |
| Тип | посібник для дітей |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 16,5×23 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 44 ₴


