
Завдання-5-хвилинки УЛА Світ навколо. 3+ з наліпками
44 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786175441329
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Завдання-5-хвилинки — Світ навколо. 3+
Серія «Завдання-5-хвилинки» створена для гармонійного розвитку дитини від 2 до 6 років.
Чотири лінійки серії — «Прописи», «Логіка», «Світ навколо», «Читання» — укладені відповідно до віку дитини та програм дошкільного розвитку. Цікаві завдання, виконання яких потребує орієнтовно 5 хвилин, спрямовані на те, щоб малюк встиг дізнатися щось нове чи повторити те, що знає, а головне — отримати задоволення від навчання. Видання допоможуть розвинути мислення, пам’ять, увагу, покращити мовленнєві здібності й потренувати дрібну моторику пальців рук. Яскраві ілюстрації та робота з наліпками перетворять роботу на захопливу гру.
Книжка «Світ навколо. 3+» допоможе перевірити й закріпити знання дитини про навколишній світ. На кожній сторінці подано одне завдання, спрямоване на повторення чи вивчення тварин, пташок, дерев, овочів і фруктів, транспорту, матеріалів, із яких виготовлено предмети, розуміння просторових відношень, розрізнення кольорів та пір року. Тематичні наліпки доповнять й урізноманітнять роботу. Видання призначене для спільної роботи дорослих з дітьми віком від трьох років.
Завдання-5-хвилинки УЛА Світ навколо. 3+ з наліпками видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786175441343-1 |
| Вес | 150 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2023 |
| Количество страниц | 32 |
| Состояние | Новое |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 23 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Сіліч С. О |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 3+ |
| Краткое описание | Завдання-5-хвилинки — Світ навколо. 3+Серія «Завдання-5-хвилинки» створена для гармонійного розвитку дитини від 2 до 6 р |
| Серия | Завдання-5-хвилинки |
| Тип | посібник для дітей |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 16,5×23 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 44 ₴


