
Пізнаємо Україну УЛА Книжка-активіті для дітей 5+
56 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786175441640
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пізнаємо Україну — Книжка-активіті для дітей 5+
Любов до Батьківщини, як і до родини, з’являється і виховується змалечку. Захоплення красою рідної землі, насолода від милозвучності мови, повага до символів і пам’яток, турбота про ближнього, гордість за українське проростають з усвідомленням себе частинкою країни. Ця книжка допоможе в цьому й відкриє цікаві горизонти пізнання, запропонує незвичні завдання на українську тематику, розраховані на дітей від 5 років, — кросворди, загадки, ребуси, шифрограми, судоку, розмальовки, лабіринт, завдання для розвитку уваги, покращання дикції та тренування пам’яті.
- Видання призначене для дітей старшого дошкільного віку.
Пізнаємо Україну УЛА Книжка-активіті для дітей 5+ видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786175441640 |
| Вес | 100 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2023 |
| Количество страниц | 16 |
| Состояние | Новое |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 21 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Сіліч С. О |
| Видавництво | Ула |
| Возраст | 5+ |
| Краткое описание | Пізнаємо Україну — Книжка-активіті для дітей 5+Любов до Батьківщини, як і до родини, з’являється і виховується змалечку |
| Серия | Пізнаємо Україну |
| Тип | для дозвілля |
| Тип бумаги | офсет, кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 21×30,5 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 56 ₴


