
Вітальні листівки-аплікації УЛА Букет із солодощів з наліпками
55 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786175441589
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вітальні листівки-аплікації — Букет із солодощів
Яке весняне свято без вітальної листівки? Звичайно, її можна придбати, але творчим малюкам набагато цікавіше зробити її власноруч. Разом із серією «Вітальні листівки-аплікації» дитина зможе самостійно зібрати неповторний букет з наліпок на свій смак, розфарбувати елементи листівки й прикрасити за бажанням яскравим декором її зворот з привітанням. Працюючи з книжками серії, дитина не лише зробить гарні подарунки рідним і близьким, а й розвине творче мислення, пам’ять і смак, навчиться акуратності й покращить дрібну моторику.
Вітальні листівки-аплікації УЛА Букет із солодощів з наліпками видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| Количество страниц | 8 |
| Язык издания | Украинский |
| Состояние | Новое |
| ISBN | 9786175441589 |
| Формат | |
| Длина | 17 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Видавництво | Ула |
| Год издания | 2023 |
| Краткое описание | Вітальні листівки-аплікації — Букет із солодощівЯке весняне свято без вітальної листівки? Звичайно, її можна придбати, а |
| Серия | Вітальні листівки-аплікації |
| Тип | для дозвілля |
| Тип бумаги | кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Формат, розмір | 16,5×23,5 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 55 ₴


