
Навчаємося з наліпками УЛА Поросятко 74 наліпки
40 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 9786175441916
+380 (63) 046-45-75
- +380 (66) 292-54-64
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Навчаємося з наліпками — Поросятко
Ця книжка стане гарним товаришем для вашого малюка, адже з її героєм поросятком дитина зможе подорожувати сторінками й виконувати різні ігрові завдання за допомогою наліпок: робити однаковими малюнки, доповнювати чи відновлювати пейзажі за підказками, грати з кольорами й цифрами, мандрувати лабіринтом тощо.
- Видання призначене для спільної роботи дорослих з дітьми дошкільного віку.
Навчаємося з наліпками УЛА Поросятко 74 наліпки видавництва УЛА можна купити в інтернет-магазині egorbook.com.ua зі знижкою або з безкоштовною доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Видавництво УЛА |
| Страна производитель | Украина |
| ISBN | 9786175441916 |
| Вес | 200 г |
| Вид | Пособие |
| Вид переплета | Мягкий |
| Год издания | 2023 |
| Количество страниц | 8 |
| Состояние | Новое |
| Тип полиграфической бумаги | Офсетная |
| Язык издания | Украинский |
| Формат | |
| Длина | 16.5 см |
| Ширина | 23 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Автор | Зінов’єва Л. О |
| Видавництво | Ула |
| Краткое описание | Навчаємося з наліпками — ПоросяткоЦя книжка стане гарним товаришем для вашого малюка, адже з її героєм поросятком дитина |
| Серия | Навчаємося з наліпками |
| Тип | для дозвілля |
| Тип бумаги | кольорова |
| Тип обкладинки | м'яка |
| Формат, розмір | 16,5×23 см |
| Язык | українська |
Информация для заказа
- Цена: 40 ₴


